top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraCzech Make-up House

CMH na Svatebním veletrhu!Jsem plný dojmů, zážitků emocí a ani nevím kde bych měl začít! Přesto celou situaci nechám vylíčit mé Make-up artists. Oni jediné mají opravdu reálný pohled na celý nádherný Svatební veletrh - Svatební dny v hotelu Clarion. Já jsem tam prostě byl a ony běhaly, líčily, česaly, fotily a staraly se o nastávající nevěsty a byly tam s vámi!


Jsme samé ženy a zastřešuje nás muž. I přesto jsme ho nechaly na veletrhu odpočívat a vytvořily jsme krásnou místnost pro naše nastávající nevěsty. Byl to doslova beauty room se třemi zrcadly, krásnými barovými židlemi a skvělou atmosférou. Nevěsty začaly chodit již od samého otevření dvěří. U vchodu se mohly setkat s našimi skvělými hosteskami Lucií a Aničkou, které jim vše s radostí vysvětlily a našly pro ně místečko na půlhodinovou předsvatební zkoušku.V každém beauty koutku byl jeden z našich profesionálních make-up artist a hair stylists, který vždy s nevěstou probral svatební šaty, styl svatby a osobní přání. Po zkoušce se každá slečna mohla nechat vyfotit našimi fotografy a zjistit, jak moc je důležité ve svůj den "D" být profesionálně upravena.


Některé nevěsty s sebou měly i svoje maminky a to teprve byla dvojitá ženská síla. Bylo neskutečně zajímavé sledovat reakce maminek a odpovídat na dotazy. V době kdy se naše maminky vdávaly, bylo všechno úplně jinak. Make-up artist existoval, ale pouze pro film a televizi. Neexistoval pojem osobní klientela a už vůbec ne "svatební look". Nevěsty často učesala hezky kadeřnice a make-up už byla taková lehká domácí výroba. Look tedy nebyl kompletní. V dnešní době a hlavně v posledníach třech letech se poptávka po Make-up artistovi opravdu hodně zvedla a to díky sociálním médiím, kde má možnost svoje práce prezentovat spousta šikovných MUAH a nebo i bloggerů, kteří své fanoušky učí jak na to. Dnes každá nevěsta, která si přeje být upravená, mít krásné fotky a citít se prostě skvěle, si MUAH s radostí objedná. Nejsme totiž jen MUAH, ale i psychologové. Však s vámi trávíme vaše poslední chvilky svobodného života a občas nervozita

vykouzlí nečekané situace :-)


Už se také nedělíme na dvě osoby, ale jsme tzv. 2v1. Vlásky i make-up v jedné osobě. Nemusíte tedy počítat dvojitou cestu, dvojitou předsvatební zkoušku a dvojitou komunikaci. Také vám MUAH na míru navrhne look, který bude skvěle pasovat k šatům, květinám, stylu svatby a vaší osobě. No neberte to! Zařizování bude ohledně svatby ještě víc než dost a s námi si jen odpočinete.Ale zpět ke svatebnímu veletrhu.

Všechny jsme byly v jednom kole a občas jsme mrkly ke dveřím, kde se neustále střídala fronta s údivem co se to tam děje. Přicházely k nám nevěsty různého stylu. Boho, romantické, elegantní, úplně přírodní, ale i zralé ženy, které se budou vdávat a chtějí si to prostě užít a zářit na své svatbě. Byla to opravdu různobarevná jízda, která měla něco do sebe! Nejkrásnější okamžiky byly ty, kdy si nevěstu dovedl partner, sám si sedl na koberec na zem a čekal. Po půl hodině na svou princeznu přišel kouknout a se spokojeným úsměvem na tváři řekl "Jo tak to berem!" A bylo vymalováno:-)Neměly jsme však na starost jen backstage s předsvatebními zkouškami, ale i svatební přehlídku třech svatebních salonů. Ráno se začalo chystat ještě před otevřením veletrhu. Času malinko a za 30min musela být modelka nalíčená i učesaná. Pro srovnání: svatební look, který opravdu drží 24h, trvá 1,5-2h. Tady se práce lišila v tom, že to byla krátká přehlídka. V tomto bodě si náš CMH tým ověřil, co jsme schopné zvládnout. Nedýchaly jsme, ale modelky byly nádherné a šaty? No jedna báseň!
Ta radost a nadšení z naší práce/umění je obrovská. Po veletrhu jsme všechny byly tak nabité energií, jako se nám už dlouho nestalo! Tolik vděku na jednom místě jsme snad ještě ve světě make-up nezažily a upřímně si toho nesmírně ceníme a vážíme! Už teď se těšíme na letošní svatby nevěst, které se u nás na stánku Czech Make-up House zastavily.
Velké poděkování patří CMH týmu:


MUAH: @evabebkophotography, @missbibimakeup

FOTO: @boreckamartinamuah , @missbibimakeup @konturka.cz @michellefloresmakeup @tina_balogova_makeup @nikolafizkova @desolaart

51 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page