top of page

Lili Buiová

Make-up & Hair style

Každý si všimne efektu, který do atmosféry vznese vstup krásné ženy. A v tomto případě je moje Lili absolutní špičkou u nás v ČR. Má nekonečný cit pro jemnost, něžnost, a právě proto ženu podtrhne nevtíravým způsobem. Její obrovské dovednosti nejsou jen v make-up, ale i ve vlasovém stylingu. Je něžnou a skromnou bytostí, která má neustálé potřeby bádat, zkoumat a učit se novým věcem!

Ženské kráse, tajné zbrani, a jak ji zdobit se věnuje od roku 2015. Za tak krátkou dobu jí prošlo pod rukami tisíce tváří. Pro Lili je důležité rozumět stylu a vkusu klientky. Proto její práce sedí skvěle na míru a každá žena se pod jejíma rukama cítí přenádherně a sebevědomě. Nalíčí na vás cokoliv, 100 looků, které vám budou slušet, ale klíčem je však najít ten, který bude výjimečný pro vás a ve kterém se budete cítit nejlépe a sebevědomě. Miluje nadčasové looky a ráda je kombinuje s prvky nejnovějších trendů.

 

“Čistota, elegance, jedinečnost.”

 

Největší spolupráci má Lili se svým, i životním, partnerem Denisem Fueco. Tvoří neuvěřitelný pracovní tým a vytvářejí nadčasové svatební fotografie, které se postupně stávají nejžádanějšími u nás v Čechách. Mají široké pole působnosti a často cestují za prací i do zahraničí.

bottom of page