top of page

Nicol 

Make-up artist & Hair stylist

Moji Nicol jsem snad ještě nikdy neviděl zamračenou. Je to slečna, která se vždy těší až začne líčit! Je nezastavitelná a dokud není hotovo a všechny dámy spokojené, tak se domů nejde.

 

Když se řekne pojem make-up, mnoho lidí si představí něco nepřirozeného a umělého. Make-up se nedělá proto, aby přeměnil to jaká jste, ale vyzdvihl Vaše přednosti.

Pro Nicol je každá žena krásná, i když naneštěstí, spoustu žen samo o sobě pochybuje. Je důležité aby se každá žena v make-upu cítila  sebevědomě a pohodlně. Její největší odměnou je, když se žena na sebe mrkne do zrcátka a rozkvete samou radostí!

 

Již druhým rokem spolupracuje jako make-up artist s americkou značkou Bobbi Brown, kde získala obrovské zkušenosti v osobní klientele. Jak mladé slečny, tak i dámy v těch nejlepších letech líčila pro nejrůznější příležitosti, společenské události, plesy a nebo minikurzy líčení, jak se o sebe každodenně starat. Každá žena je idividuální a proto je třeba vždy make-up i hair style přizpůsobit přímo na míru. Tyto zkušenosti jsou v mém domě vysoce ceněné a často žádané. Proto si opravdu potrpím na vysokou kvalitu znalostí a dovedností mého CMH TÝMU.

 

Mezi Nicol nejoblíbenější spolupráce patří líčení pro úžasné návrháře v rámci Fashion weeku, dokonalé přehlídky Tatiany Kovaříkové, spolupráce se skvělým Robertem Vano, naší nejlepší a moc milou golfistkou Klárou Spilkovou, Marsclick photo, Yesphoto, zena-in.cz, Alessandro nail a dalšími.

bottom of page