top of page

Miss Bibi

Make-up & Hair style

Bibi je jednou ze zakladatelek mého domu! Chvilku neposedí, a tak společně s Martinou akčně vytvořily něco, co tu u nás v ČR ještě nemáme.

 

Bibi je nejen Make-up artist a Hair stylist, ale i profesionální tanečnice a choreografka. Díky tanci získala nejen toto netradiční jméno, ale procestovala i celý svět, dostala se na nejrůznější stages, tv shows, k natáčení videoklipů, filmů k fashion shows i k divadlu. Během této 25leté praxe Bibi nabrala mnoho úžasných zkušeností ze světa Make-up & Hair style, a proto se nebojí jakékoli výzvy a je nesmírně kreativním umělcem. Neváhala si doplnit vzdělání v Make-up Institute Prague, kde se naučila opravdové profesionalitě, a získala tak velký rozhled ve světě beauty. Neustále na sobě pracuje a studuje nové trendy.

V dnešní době líčí externě pro Českou televizi, řadu předních českých fotografů, umělců, zpěváků a herců. Její srdcovkou jsou však svatby a těhulky. Je členem týmu First Smile Photography, který se specializuje na těhulky a new born. Za dobu působení se tak Bibi skvěle zdokonalila v naturálním make-upu, který, ač se nezdá, je jedním z nejtěžších, a stala se specialistkou na svatební účesy.

 

 "Každý člověk je krásný uvnitř, pokud si tuto krásu uvědomujete, já vám ji na povrch už jen zvýrazním."

 

A toto si u svého srdce Bibi drží celou její kariéru.

 

Certifikáty:

Mykel Renner- Make-up artist hollywoodských hvězd & člen týmu Fashion Week, Make-up Institute Prague - Master pro A-Z (nejrozšířenější certifikát v ČR), Editorial Make-up -  Hristina Georgievská, Make-up Group - základy hygieny ve vizážistice a líčení"

bottom of page