top of page

Martina Borecká

Make-up & Hair style

Moje Martinka se točí ve světě beauty již 15 let a za tu dobu se propracovala ke krásnému tvrzení,  že make-up nemá změnit ženu, ale jen podpořit její přirozenou krásu a vyzdvihnout její jedinečnost. Snaží se naslouchat potřebám žen a stylům přicházejícím ze všech stran. A přesně takto Martině vzniká skvělá souhra mezi jí samou a její klientelou. Po dlouholeté praxi se rozhodla vytvořit i něco plnohodnotného co se zkrátka neodlíčí. Se svou kolegyní Bibi založila MĚ! Mě, Czech Make-up House! A já vám slibuju, že o mně hodně uslyšíte a že Vám rozdám spoustu krásy,. Ale teď zpět k mému týmu...

 

Martina:

“Každá žena je jiná a můj přístup je vždy individuální a vždy se těším jaký nás čeká výsledek. Nejvíc mě baví, když se žena koukne na sebe do zrcadla, a já vidím tu radost, nadšení a spokojenost.”

 

Martina je naprosto výjimečná při práci s osobní klientelou. Skvěle poradí a je velice příjemnou společnicí na nejrůznějších eventech, svatbách i rodinných foceních. Přece jen v rukou vizážisty strávíte někdy i pár hodin.  Věnuje se jak osobní klientele, tak i českým celebritám, jako Mahulena Bočanová, Libuše Šmuclerová, Iva Kubelková a dalším.

 

Spolupráce s : Monkey Business, dvorní MUAH Mistryně ČR v Natural Fitness Kateřiny Moravcové, Radek Hensley YESPhoto, Filip Matušinský photo, Roberto Vano (mezinárodní fotograf), Věra Dědková photo, Marie Votavová photo, Tatiana Kovaříková přední česká návrhářka, Le Chaton, Jana Berg modní návrhářka, Miss ČR, Esteé Lauder companies, Loreal CZ, Whoop. De. Doo, Anna Marešová Designers, Klub cystické fibrózy, Mahulena Bočanová, Libuše Šmuclerová, Tonya Graves , Iva Kubelková, Andrea Kalivodová, Monika Trávníčková, Pavel Trávníček, Motherbox.

bottom of page