top of page
Floral Photo Sidebar IPhone Layout-3.png

Po dlouhých beauty debatách s naší kolegyní Luciou Májekovou ze Slovenska jsme se rozhodli uspořádat speciální workshop pro nás Make-up artists. Něco co si myslíme, že ocení více z vás. Lucia je vystudovaná business woman a též kosmetička. Má za sebou mnohaleté působení v oblasti kosmetiky a spa. Má za sebou neuvěřitelně velkou zkušenost jak s osobní klientelou, tak i manažerské úspěchy ve vedení Spa a Beauty salonů na Slovensku a v Londýně. Pracovala s různými značkami jako např. Comfort Zone, Aromaterpahy Associates, Juvena atd. (viz. bio níže). Ale co si na ní opravdu ceníme je preciznost! Lucia vás jen tak domů nepustí. Klientka prostě musí být spokojená a výsledek musí být znát!

 

Místo: Náměstí Bořislavka 5, Dejvice, 16000

Kdy: 8.10.2020, 14-18:30

 

Pro koho je workshop určen?

Workshop je sestavený pro profesionální vizážisty a make-up artists jako doplnění knowledge před make-upem a po make-upu. Jak například klientce poradit v rámci osobních kurzů líčení, jak se o svoji pleť starat, jak si ji dobře vyčistit a co dělat před tím, než si nanese make-up na tvář. Rozšíří vám obzory v nejrůznějších kosmetických základech. Vše využitelné v oblasti vizážistiky. Workshop bude i přínosem pro dámy, které se nevěnují vizážistice naplno, ale chtějí se dozvědět něco víc o základní péči o pleť.

 

Program:

13:45              - otevření dveří

14:00 - 15:30 - teorie 

                        - úvod do kosmetiky

                        - stavba a funkce kůže

                        - typy pleti

                        - diagnostika pleti 

                        - základní starostlivost

                        - kožní nemoci

                        - produkty v Kosmetice a jejich použití

                        - složení produktů

                        - postupy základního ošetření

 

15:45 - 16:45 - praktická ukázka na modelce (Lucia)

                        - jak pleť správně odlíčit, jak ji správně připravit pro líčení a jak se o pleť celkově starat

                        - vhodná volba produktů.

 

16:45 - 18:30 - trénink 

                       Prostřídáte se jedna na druhé. Našim cílem je, abyste se správně naučily přizpůsobit tlak při sundávání produktů, pohyb rukou, nanášení produktů a stejně tak zjistily opačný pocit ze strany klienta. 

 

Co s sebou?

Veškeré produkty na odličování a péče tu pro vás budou zajištěny. Stejně jako čisté ručníčky. Vemte si s sebou hlavně pleťovky (foundations) a štětec, kterým ji nanášíte (nejdřív někoho odlíčíte  a pak nalíčíte). Vyzkoušíte si jak funguje podklad vs make-up v praxi. Pokud máte dotaz ohledně vaší péče, tak ji vemte s sebou a Lucia vám ráda zodpoví vaše otázky! Třeba zjistíte, že se váš podkladový krém nepotkává složením s pleťovkou a záhada bude provždy vyřešena:)


 

Můžete se těšit na:

-dobré občerstvení

-příjemné prostředí

-spoustu cenných informací

-a skvělou lektorku Luciu Májekovu, která vám předá vše od srdce

 

ONLINE??

Je tu i možnost online kurzu. V případě, že jste zdaleka a v těchto časech nechcete cestovat, vám umožníme workshop sledovat online za cenově zvýhodněných podmínek. Praktickou část si vyzkoušíte s vašimi produkty, které máte doma. Budete moci klást otázky na Luciu, která vám s radostí poradí vhodnost produktů. Můžete si tak na pomoc pro praktickou část přivolat dceru, kamarádku a nebo třeba maminku.

 

Obdržíte:

Elektronický certifikát o absolvování kurzu - Péče o pleť ve vizážistice a malý dáreček k tomu.


 

Cena:    2500,- (s platbou zálohy do 2.10.)

              2700,- (s platbou zálohy od 3.10.)

Online: 2000,- (s patbou zálohy do 2.10.)

              2200,- ( s platbou zálohy od 3.10.)

 

Platební podmínky: Poprosíme o nevratnou zálohu 1000,- zaslat do 5.10.2020 na b.ú.175986633/0600. Do poznámky napište vaše jméno a příjmení . Zálohou si rezervujete své místo! Kapacita omezena  dle nařízení vlády. V případě toho, že se na kurz nemůžete dostavit, můžete zálohu přenést na druhou osobu. Musíte však dát vědět alespoň 2 dny dopředu jinak záloha propadá.

Doplatek v den kurzu na místě hotově nebo převodem na stejný b.ú. jako záloha nejpozději v den kurzu.

 

V případě změny situace a omezení ČR (COVID) budeme hlasovat o přesunutí kurzu na nový termín a nebo ONLINE variantu.. Před tím, než se tak stane, vás budeme nejdříve kontaktovat a budete mít možnost volby zda se i tak účastnit nebo ne. Budeme monitorovat situaci a pevně věříme, že vše proběhne v pořádku, bezpečí a podle našich i vašich plánů, přání a představ.

 


 

 

 

 

LEKTOR
Lucia Májeková

Energická žena a profesionálka v oblasti Kosmetiky, Beauty & Spa managementu.

Lucia pochází ze Slovenska, kde také vystudovala střední obchodní školu a po té si doplnila vzdělání jako kosmetička. Svoji kariéru budovala v Bratislavě i Trnavě, až se propracovala k pozici Spa manager v hotelu Sheraton. Po té odešla pracovat do Londýna na pozice Spa manager a pre - opening manager. Její CV by mohlo pokračovat dál! Lucia má za sebou velkou škálu zkušeností jak s osobní klientelou, tak i zkušenost vedení a budování salonů. Pracovala se značkami Comfort Zone, Aromatherapy Associates, Juvena, Pevonia, Dr. Murad, Jessica, Orly, OPI, ESPA, Pinks Boutique, Natura Bisse, Eve Lom a Elemis. Má vám tedy rozhodně co předat a už se na vás všechny moc těší!

bottom of page