top of page

Tereza Dellamária

Make-up & Hair style

Terka je stejně jako Bibi zaměřená na přirozený make-up v přírodních odstínech. Dává přednost svěžímu make-upu, který vyzdvihne přednosti a lehce ztlumí nedokonalosti tak, že je žena stále sama sebou. Několik let pracovala pro světovou značku Bobbi Brown, která je postavena celá na stejné filozofii, kterou se moje Terka řídí! Je samozřejmě multifunkční a není problém vytvořit i něco atypického, výrazného a odvážného.

Poslední dobou se Terka specializuje na nevěsty a je moc ráda, že může být v tak důležitém okamžiku nejen součástí celého týmu, ale i téměř součástí rodiny.

Je neuvěřitelně multifunkční a akční osůbka!  Často líčí a češe na firemních akcích, plesech, módních přehlídkách nebo focení. Taktéž ráda ženy učí, jak se o sebe starat, jak se nalíčit a učesat.

Každá z nás si už někdy koupila skvěle vypadající produkt a doma nám zůstal ležet na poličce, protože po první aplikaci to nedopadlo zrovna nejlépe. Proto je skvělé, když Vám může jeden z mých profesionálů udělat osobní kurz líčení a vy už nevyhazujete produkty do koše anebo si naopak nakoupíte ty správné:-)

 

Terka se neustále vzdělává a vyhledává kurzy make-up a hair style. Je třeba sledovat i nejnovější trendy a jít tzv.  s dobou.

 

Za čtyři roky praxe Terka spolupracovala s fotografy jako Markéta Novákova, Nikola Šrajerová, Lukáš Dvořák, Tomáš Černý, Jakub Sodomka, Patricie Behenská. a.eventy pro Adidas a JAD production.

bottom of page